Evercool Вентилатор Fan 40x40x7 1Ball (5500 RPM) EC4007M12CA
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : EC4007M12CA
  • : Охлаждане
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 7 mm
ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm): 5500 RPM
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 6.58 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.09 A
МОЩНОСТ (W): 1.08 W
НИВО НА ШУМ:
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Evercool
РАЗМЕР(мм): 40 x 40 x 7 mm
ВОЛТАЖ: 12 V DC
ТИП ЛАГЕРУВАНЕ: Ball Bearing
ВЪЗДУШЕН ПОТОК: 6.58 CFM
АМПЕРАЖ (A): 0.09 A
МОЩНОСТ (W): 1.08 W
НИВО НА ШУМ:
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 7 mm
РАЗМЕР(мм)40 x 40 x 7 mm
ВОЛТАЖ12 V DC
ВОЛТАЖ12 V DC
ВЪЗДУШЕН ПОТОК6.58 CFM / 11.18 m3/h
АМПЕРАЖ (A)0.09 A
АМПЕРАЖ (A)0.09 A
НИВО НА ШУМ<25 dBA
МОЩНОСТ (W)1.08 W
КОНЕКТОР3 pin
НИВО НА ШУМ<25 dBA
КОНЕКТОР3 pin
МОЩНОСТ (W)1.08 W
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ35000
ЖИВОТ В ЧАСОВЕ35000
Тегло0.02кг
Evercool Вентилатор 40x40x7 1Ball (5500 RPM) – Високо ефективно охлаждане за вашите устройства
Поддържайте електрониката си в оптимално състояние с Evercool EC4007M12CA – компактен, но мощен 40mm вентилатор, създаден за идеален въздушен поток и издръжливост. Перфектен за компютри, сървъри и вградени системи, този вентилатор осигурява бързо охлаждане при 5500 об/мин с ниско ниво на шум.
Основни предимства:
  • Дълъг живот: Дизайн с топкален лагер за по-малко износване.
  • Тихо работа: Конструиран за минимален шум, идеален за чувствителни среди.
Технически спецификации:
  • Модел: EC4007M12CA
  • Размер: 40x40x7mm
  • Скорост: 5500 об/мин (±10%)
  • Тип лагер: 1 Topкален лагер
  • Напрежение: 12V DC
Подобрете охлаждането си с Evercool 40mm вентилатор – надеждност и висока производителност в компактен дизайн!